ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: sekretariat@zs7gdynia.edu.pl

E-dziennik

GALERIA
Licznik odwiedzin
Dzisiaj18
Wczoraj310
W tym tygodniu980
W tym miesiącu1085
Od 14.11.2010r.250469

PostHeaderIcon Konkursy klas 4-6 SP I-III G

PostHeaderIcon WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŚWIAT WOKÓŁ MNIE"

LAUREAT: ŁUKASZ DOMAŃSKI KLASA VI D

 

PostHeaderIcon WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,BARWY MORZA"

BARWY MORZA- CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNA

I miejsce Marta Wesołowska IA

 

BARWY MORZA- CZĘŚĆ PLASTYCZNA


SZKOŁA PODSTAWOWA

III miejsce Zuzanna Wiklent 6D

 

GIMNAZJUM

II miejsce Patrycja Łój IIIA

II miejsce Zuzanna Goś IA

 

BARWY MORZA- CZĘŚĆ MODELARSKA


SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce Zuzanna Nowicka 6B

III miejsce Bartłomiej Arendarski 6D

Michał Sztorch 6D

wyróżnienie Kuba Słowik 6D

Filip Żuchowski 6D

Szymon Szczechowski 6D

wyróżnienie Zuzanna Wiklent 6D

wyróżnienie Zuzanna Kadela 6D

Cecylia Morawska 6D

wyróżnienie Łukasz Domański 6D

Michał Karczewski 6D

 

PostHeaderIcon WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI 2015/2016

BARTOSZ PIJET- IIIA GIMNAZJUM - FINALISTA

 

PostHeaderIcon WOJEWÓDZKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII 2015/2016

KAROLINA MUSIAŁ- IIIC GIMNAJZUM- LAUREAT

 

PostHeaderIcon WYNIKI V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO "GIF WIELKANOCNY"

SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE – Albert Wróblewski Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

II MIEJSCE – Urszula Ostrowska Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem

III MIEJSCE – Wiktoria Konikowska Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie

WYRÓŻNIENIA

Michał Krzemiński Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

Weronika Ostrowska Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego
w Skępem

Laura Sponar Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie

 

 

GIMNAZJUM

I miejsce – Maria Stefanek Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II Aleksandrów Łódzki

II miejsce – Anna Myszk Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

III miejsce – Artur Wojcieszak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Gimnazjum nr 14 w Gdyni

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Sałaj Gimnazjum nr 8 im. Mariusza Zaurskiego w Gdyni

Damian Długosz Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku

 

Organizatorzy:

Krystyna Żuchowska

Beata Jekiełek

 

PostHeaderIcon Wyniki V międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Morskie impresje” 2015/2016 r.

Laureaci:

w kategorii szkół podstawowych

1 miejsce –Martyna Argalska SP nr 12

2 miejsce – Jagoda Treppa SP nr 40  i Livia Stasiak SP nr 12

3 miejsce – Karolina Zapałowicz SP nr 46 i Michał Sztorch SP nr 12

Wyróżnienia:

Paulina Loewenau SP nr 40

Ewa Hermanowska SP nr 28

Zuzanna Jaksina SP nr 12

W kategorii gimnazjum

1 miejsce – Marta Wesołowska    Gimnazjum nr 8

2 miejsce –Szymon Zapałowicz    Gimnazjum nr 18

3 miejsce – Marta Wesołowska    Gimnazjum nr 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komisja w składzie:

 

Agnieszka Borek nauczyciel przyrody w ZS nr 7

Marta Żulińska – Zięba nauczyciel j. polskiego w ZS nr 7, fotografik

Roman Mroczkowski nauczyciel plastyki w ZS nr 7

 

 

PostHeaderIcon Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Językowo-Plastycznego Języka Niemieckiego "Moja Gdynia":

I miejsce - Karolina Martyka i Larysa Ojowska- Zespół Szkół Nr 7

II miejsce - Weronika Kolendo- Zespół Szkół Nr 5

III miejsce - Julia Milczarek i Oliwia Zaleska- Zespół Szkół Nr 11

Wyróżnienie - Marta Hyży i Joanna Łojewska- Zespół Szkół nr 14

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Dyrekcja Szkoły
FILM O GIMNAZJUM NR 8

ERASMUS+
Mistrzowie Kodowania
COMENIUS

DYSLEKSJA
PROJEKTY

SKO