ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: zs7gdy@poczta.gdynia.pl


E-dziennik

PostHeaderIcon Konkursy klas 4-6 SP I-III G

PostHeaderIcon Laureaci konkursów LOP

W dniu 5 czerwca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnej konferencji Ligii Ochrony Przyrody. Temat przewodni to '"Dzikie zwierzęta na terenie Gdyni". 14 uczniów zostało laureatami w konkursach LOP: wiedzy "Daj przykład innym, segreguj odpady z głową", "Dzicy mieszkańcy Gdyni",  fotograficznym, plastycznym, na wykonanie prezentacji multimedialnej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

PostHeaderIcon NIOMINACJA

 

PostHeaderIcon LAUREACI

Laureaci Międzyszkolnego konkursu na prezentację multimedialną „Poznajemy dzikich przybyszów z lasów występujących na terenie Gdyni”
SP
I miejsce  - Karol Kuczewski  5e, Joanna Rakowska 6c
II miejsce – Monika Kwiatkowska 6b
Gimnazjum
III miejsce – Robert Rezmer IIa


Laureaci Międzyszkolnego konkursu fotograficznego
„Mieszkańcy lasu na terenie Gdyni”

SP
III miejsce – Joanna Rakowska 6c
Wyróżnienie – Karol Kuczewski 5e
Gimnazjum
II miejsce – Anna Kopyto IIa

Laureaci Międzyszkolnego konkursu plastycznego 
„Mieszkańcy lasu na terenie Gdyni”

III miejsce –  Oliwia Gutowska 6c
Wyróżnienie – Karol Kuczewski 5e,  Joanna Rakowska 6c

SERDECZNIE GRATULUJEMY



 

PostHeaderIcon Mędzyszkolny konkurs przyrodniczy "Chrońmy przyrodę Bałtyku"

Wyróżnienie Marcelina Rewucka 5c

 

PostHeaderIcon Finał Miejskiego Konkursu Matematycznego "Muszelka"

I m-ce Zuzanna Wiklent kl. 4d
II m-ce Adam Szymczyk kl. 5c

 

PostHeaderIcon WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS VI "Z MATEMATYKĄ PO UNII EUROPEJSKIEJ"

I m-ce Marta Juwa SP 12
II m-ce Tobiasz Mańkowski SP 26
III m-ce Mateusz Oriol SP 13
III m-ce Klaudia Kroyna SP 26
Serdecznie gratulujemy!

Nagrody prosimy odbierać w sekretariacie szkoły po 2 czerwca.

 

PostHeaderIcon WYNIKI KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO DZIKIE ZWIERZĘTA W GDYNI. WYMAGANIA ŻYCIOWE, ZAGROŻENIA I OCHRONA SSAKÓW


SZKOŁA PODSTAWOWA
III miejsce -  Rewucka Marcelina 5c
Jaworska Kaja 6b
GIMNAZJUM
II miejsce – Kulesza Bartosz IIa
Matusiak Ilona IIIa
III miejsce – Fiutowska Aleksandra IIa
Kordowski Krystian IIa



Wyniki międzyszkolnego konkursu wiedzy LOP
"DAJ PRZYKŁAD INNYM - SEGREGUJ ODPADY Z GŁOWĄ"


SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce -  Jaworska Kaja 6b
II miejsce – Stolc Emilia 6c
GIMNAZJUM
I miejsce – Kulesza Bartosz IIa
II miejsce – Gwiaździńska Klaudia Ia
Chmielecki Michał IIIa


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5