ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: sekretariat@zs7gdynia.edu.pl

E-dziennik

GALERIA
Licznik odwiedzin
Dzisiaj117
Wczoraj77
W tym tygodniu117
W tym miesiącu6022
Od 14.11.2010r.262559

PostHeaderIcon Konkursy klas 4-6 SP I-III G

PostHeaderIcon Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas VI "Z matematyką po Unii Europejskiej", który odbył się 20 maja 2016 r. w Zespole Szkół Nr 7:


I miejsce -Tytus Walężak,  Szkoła Podstawowa Nr 18
II miejsce- Zuzanna Wiklent, Szkoła Podstawowa Nr 12
III miejsce- Łukasz Domański, Szkoła Podstawowa Nr 12
wyróżnienie - Dariusz Morzuch,  Szkoła Podstawowa Nr 43

W imieniu organizatorów gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

 

PostHeaderIcon Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Unikatowe organizmy obszarów podmokłych Gdyni i okolic ” 2015/2016 r.

Laureaci:

w kategorii szkół podstawowych

1 miejsce –Kaja Gąska SP nr 12

2 miejsce – Ida Wykner  SP nr 47

3 miejsce – Olaf Targowski SP nr 47

Wyróżnienia:

Karol Korzeniowski SP nr 16

Jan Rzeppa SP nr 12

Martyna Maliszewska SP nr 12

W kategorii gimnazjum

1 miejsce –Karolina Musiał  Gimnazjum nr 8

2 miejsce – Maciej Jabłoński Gimnazjum nr 8

3 miejsce –Karolina Kędzierska Gimnazjum nr 8

Wyróżnienia:

Damian Czarnecki  Gimnazjum nr 8

Mateusz Kurowski Gimnazjum nr 8

Aleksandra Gizler Gimnazjum nr 8

W kategorii liceum

1 miejsce – Weronika Stankowska IV LO

Agnieszka Borek – nauczyciel przyrody i biologii

Marta Żulińska – Zięba- nauczyciel j. polskiego, fotografik

Roman Mroczkowski – nauczyciel plastyki i techniki

 

PostHeaderIcon WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŚWIAT WOKÓŁ MNIE"

LAUREAT: ŁUKASZ DOMAŃSKI KLASA VI D

 

PostHeaderIcon WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,BARWY MORZA"

BARWY MORZA- CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNA

I miejsce Marta Wesołowska IA

 

BARWY MORZA- CZĘŚĆ PLASTYCZNA


SZKOŁA PODSTAWOWA

III miejsce Zuzanna Wiklent 6D

 

GIMNAZJUM

II miejsce Patrycja Łój IIIA

II miejsce Zuzanna Goś IA

 

BARWY MORZA- CZĘŚĆ MODELARSKA


SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce Zuzanna Nowicka 6B

III miejsce Bartłomiej Arendarski 6D

Michał Sztorch 6D

wyróżnienie Kuba Słowik 6D

Filip Żuchowski 6D

Szymon Szczechowski 6D

wyróżnienie Zuzanna Wiklent 6D

wyróżnienie Zuzanna Kadela 6D

Cecylia Morawska 6D

wyróżnienie Łukasz Domański 6D

Michał Karczewski 6D

 

PostHeaderIcon WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI 2015/2016

BARTOSZ PIJET- IIIA GIMNAZJUM - FINALISTA

 

PostHeaderIcon WOJEWÓDZKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII 2015/2016

KAROLINA MUSIAŁ- IIIC GIMNAJZUM- LAUREAT

 

PostHeaderIcon WYNIKI V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO "GIF WIELKANOCNY"

SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE – Albert Wróblewski Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

II MIEJSCE – Urszula Ostrowska Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem

III MIEJSCE – Wiktoria Konikowska Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie

WYRÓŻNIENIA

Michał Krzemiński Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

Weronika Ostrowska Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego
w Skępem

Laura Sponar Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie

 

 

GIMNAZJUM

I miejsce – Maria Stefanek Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II Aleksandrów Łódzki

II miejsce – Anna Myszk Zespół Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

III miejsce – Artur Wojcieszak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Gimnazjum nr 14 w Gdyni

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Sałaj Gimnazjum nr 8 im. Mariusza Zaurskiego w Gdyni

Damian Długosz Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku

 

Organizatorzy:

Krystyna Żuchowska

Beata Jekiełek

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Dyrekcja Szkoły
FILM O GIMNAZJUM NR 8

ERASMUS+
Mistrzowie Kodowania
COMENIUS

DYSLEKSJA
PROJEKTY

SKO